Play
Play Play
Panie Jacku, mam dla Pana coś ciekawego! Przedstawiam Lalu Slavicką, która po 13 latach pracy w korporacji, postanowiła postawić na siebie, sięgnęła po schowany głęboko w szafie saksofon i spełniła marzenie życia - nagrała płytę. „Każdy ma swoje korpo” to z jednej strony historia o wypaleniu zawodowym, którego Lalu doświadczyła, ale z drugiej, otwarcie rozmowy na temat podejmowania ważnych kroków w życiu, dokonywania zmian. Producentem płyty jest Harry Tomek Waldowski, perkusista grupy LemON oraz producent płyt Skubasa czy Renaty Przemyk.

Koncert Lalu, to coś więcej niż muzyka i śpiew. To wyjście na spotkanie ze słuchaczami, rozmowa, podzielenie się swoimi doświadczeniami. Lalu z wielką przyjemnością opowie swoją historię także w Praszce!
Krążek „Każdy
ma swoje korpo”
dostępny w sprzedaży!
Dochód ze sprzedaży
zostanie przeznaczony
na cele charytatywne
Play
Co zyskasz organizując koncert Lalu Wierzę, że spotkanie z Lalu, jej muzyka i niebanalny przekaz wzbogaci ofertę kulturalną Waszego , ale też będzie pretekstem do spotkania i rozmowy.

Po mojej stronie będzie:
Play Reklama online dedykowana specjalnie dla Twojego miasta i okolic
Play Dodatkowa promocja wydarzenia w social mediach
Play Mailing skierowany do zainteresowanych wydarzeniem
Play Gotowe plakaty do wykorzystania w Waszym mieście
Play
Rekomendacje
Play
Marek Nowara, dyrektor Dom Kultury Gostyń
Współpracę z Lalu wspominam bardzo pozytywnie. Profesjonalizm w każdym aspekcie, ale także indywidualne podejście i wzajemne zrozumienie. A sam koncert to podróż w wyjątkowy muzyczny świat Lalu, piękna atmosfera i doskonały kontakt z publicznością. Szczerze polecam.”
Tomasz Ignalski, Fundacja Herbateka
Z ogromną przyjemnością polecamy koncerty i program artystyczny Lalu Slavickiej. Artystka ta jest profesjonalną i niezwykle kreatywną osobą. Lalu Slavicka zaprezentowała wyjątkowy poziom umiejętności muzycznych, emanowała też niezwykłą kreatywnością i komunikatywnością na scenie. Jej talent i zaangażowanie w muzykę, a jednocześnie w istotne sprawy społeczne, zaowocowały wysokiej jakości programem artystycznym, a każdy z autorskich utworów artystki był niepowtarzalnym doświadczeniem dla naszych gości.
Marta Jakubczyk, dyrektorka Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Chorzowie
Pragnę zarekomendować twórczość artystki Lalu Slavickiej. Zespół tworzony przez dwie fantastyczne dziewczyny miałam okazję gościć w CIM w ramach projektu „Halo, Babki!”. To kameralne spotkanie, którego tematem wiodącym był pracoholizm i drogi ucieczki z jego niewoli, objawiło mi Lalu, jako świadomą twórczynię, która w tekstach swoich utworów niezwykle dojrzale prezentuje nasze współczesne demony. Robi to przy tym z niespotykaną delikatnością i wdziękiem, racząc słuchacza melodyjnymi piosenkami, przy których często chce się tańczyć. Słuchałam Lalu po raz pierwszy w życiu, ale jeszcze przed końcem koncertu jej album znalazł się w bibliotece moich ulubionych płyt. Z pewnością jeszcze wielokrotnie będę do niej wracać."
Magdalena Burduk, dyrektorka Darłowskiego Ośrodka Kultury
Zaangażowanie Artystki, zarówno w sam koncert, jak i w działania marketingowe poprzedzające to kulturalne wydarzenie, stały na bardzo wysokim poziomie. Dobór repertuaru, słowo wstępne i prowadzenie były przemyślane i dopracowane do perfekcji. Artystka nawiązała wyjątkową relację z Publicznością, która nie tylko weszła z nią w interakcję, ale także chętnie pozostała na sali po zakończeniu koncertu, by osobiście wyrazić podziękowanie za wspaniały występ.
Lalu
w mediach
Play
Play
Ponad 2 mln wyświetleń na Youtube
Play
3x na Spotify Equal Polska
Play
Muzyczna współpraca z marką
Play
Wywiad SO Magazyn
Play
Wywiady w stacjach radiowych: Czwórka, Lublin, Szczecin, Kolor
Play
Udział w podcaście Dariusza Rosiaka “Raport z przyszłości”
Play
Emisja singli w stacjach radiowych: 357, Nowy Świat, Czwórka, Kolor, Lublin, Szczecin, Białystok, Afera
Przykładowa promocja
Rider techniczny
Play